22
Poniedziałek
Luty
godz. 9:00

SF TG: Gadżet z przyszłości/konkurs/online

Czas popuścić wodze fantazji i wcielić się w wynalazcę przyszłości. Wymyśl nowy gadżet, który za 20 lat może być oczywistą oczywistością niczym smartfon w dzisiejszych czasach. Stwórz jego projekt w dowolnej technice a następnie zaprezentuj światu w formie zdjęcia, ilustracji lub w krótkim filmiku i opisz swój gadżet. Wasza nowinka technologiczna nie musi być przydatna, może być po prostu śmieszna, ciekawa. Najważniejsze, żebyście mieli dużo radości wymyślając i tworząc ją. Poczujcie się jak Stanisław Lem kreujący futurystyczne wizje.
Efekt swojej pracy opublikujcie w specjalnie stworzonym wydarzeniu na Facebooku Tarnogórskiego Centrum Kultury pod nazwą „Gadżet z przyszłości: SF TG 2021”.
Brak ograniczeń wiekowych!
Zapraszamy wszystkich chętnych do zmierzenia się z wyzwaniem przyszłości. Niezależne grono ekspertów w postaci naszych obserwatorów na Facebooku na podstawie reakcji na poszczególne gadżety pozwoli wyłonić najlepsze projekty.
Na prace czekamy do 5 marca 2021.

Zdjęcie przedstawia logotypy
  • Inne
  • Dzieci, Młodzież
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt