11
Czwartek
Listopad
godz. 17:00

Wystawa: „Śląska Jesień Fotograficzna”

11 listopada zapraszamy na otwarcie wystawy w ramach projektu „Śląska Jesień Fotograficzna”. Wydarzenie organizowane jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Śląskie Klimaty z Katowic, które poprzez swoją działalność chce zebrać fundusze na wydanie unikalnego przewodnika po województwie śląskim, ze sprzedaży którego dochód zostanie przeznaczony na działalność Śląskiego Ogrodu Zoologicznego.
W ramach wystawy zaprezentowane zostaną prace fotografów-amatorów, którzy w swoich pracach tematycznie nawiązują do naszej małej ojczyzny, jaką jest Śląsk. Podczas otwarcia będzie można zapoznać się z analogowymi aparatami fotograficznymi. Organizatorzy stworzą także możliwość wykonania portretowego zdjęcia indywidualnego lub rodzinnego.
Wystawę będzie można odwiedzić między 11 a 21 listopada b.r. w holu głównym. W dniu rozpoczęcia i zakończenia wystawy będzie też można porozmawiać z fotografami, których prace będą elementami wystawy.

Kilka słów o Stowarzyszeniu Śląskie Klimaty:
Stowarzyszenie Śląskie Klimaty powstało w celu promocji Śląska, walki ze stereotypem że Śląsk jest brudny, brzydki. Naszym głównym celem na tę chwilę jest wydanie przewodnika po województwie śląskim. Będzie to publikacja inna niż wszystkie. 25 miast, 25 brodaczy, każdy przedstawia swoje miasto swoimi oczami, pokazuje miejsca ważne dla niego, na pewno nie będzie dat ani map. Każda miejscowość zostanie pokazana sercem każdego z nas. Z ich działalnością można się zapoznać na fanpage-u: https://www.facebook.com/SlascyBrodacze/

Plakat promujący wydarzenie śląska Jesień Fotograficzna
  • Spotkanie+ Sztuka
  • Hol TCK
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt