17
Piątek
Wrzesień
godz. 19:30

Spektakl „Goła Baba” (organizator: Stowarzyszenie Mama, Tata i ja)- ODWOŁANY

Monodram a raczej „monokomedia” napisana przez Joannę Szczepkowską grana jest od 1997 roku na scenach całej Polski i w wielu innych krajach. Aktorka gra dwie zupełnie różne kobiety rywalizujące ze sobą jako artystki. Każda z nich rozumie swój zawód inaczej – jedna, idealistka, uprawia sztukę „nieskażoną”, czyli koncert gry na ciszy, wymagający specjalnego stanu ducha publiczności, druga to uosobienie szmiry i bezczelności a jej „sztuka” to prymitywne dowcipy i beznadziejny, pośpieszny streaptease. Obie nawiązują kontakt z publicznością, która nie może pozostać bierna. Spektakl dzieje się tu i teraz, publiczność jest istotnym bohaterem, przez co każde przedstawienie nabiera innego wymiaru. Niespodziewana pointa sztuki stawia widza przed pytaniem czy to z czego się zaśmiewał nie jest też ludzkim dramatem.

Czas trwania spektaklu: 75 minut

Wstęp: 100 zł (informację o sposobie wpłaty darowizny udziela Stowarzyszenie Mama, Tata i ja – numer telefonu: 883 345 432). Wpływy z darowizn zostaną przeznaczone na kompleksową opiekę onkologiczną dziecięcą oraz na zakup sprzętu diagnostycznego zw. z profilaktyką onkologiczną.

  • Teatr
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 100 PLN

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt