26
Czwartek
Listopad
godz. 19:00

Spotkanie DKF: Serialomaniak w czterech ścianach – jak zmieniło się oglądanie seriali w trwającym roku i czy w ogóle?/ ONLINE

Co można robić, gdy utknęło się w domu na dłuższy czas? Oglądać seriale! Rok 2020 znacząco utrudnił chodzenie do kin, ale nie ograniczył dostępu do internetowego i telewizyjnego bastionu audiowizualnej sfery kultury i rozrywki jaką są seriale. Jak zmieniło się oglądanie seriali podczas pandemii i czy w ogóle? Jakich obiecujących nowości i nieoczekiwanych kasacji byliśmy świadkami? Na jakie serialowe pozycje czekaliśmy i się doczekaliśmy, a na co jeszcze przyjdzie nam poczekać?

O tym co przyniósł światu serialowemu mijający rok porozmawiamy na pierwszym w historii spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Olbrzym” online 26 listopada o godz. 19:00. Gośćmi specjalnymi DKF będą zaprzyjaźnieni serialowi entuzjaści Jarosław Malik i Maciej Matusik.

Liczymy na Waszą obecność i podzielenie się własnymi spostrzeżeniami oraz ciekawymi propozycjami nowych produkcji wartymi zobaczenia na czacie podczas transmisji na żywo.

Transmisja live TUTAJ

Prowadzenie: Katarzyna Filak.

  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt