24
Sobota
Luty
godz. 19:00

Spotkanie podróżnicze: Anna i Marcin Nowakowie – Wędrowne Motyle / Tarnogórskie Dni Kultury Podróżniczej IX

„Podróże tematyczne we dwoje. Jak podróżować inaczej, głębiej, ciekawiej po Polsce, Europie i świecie”

Jak podróżować we dwoje? Na to pytanie z pewnością mogą odpowiedzieć autorzy jednego z najpopularniejszych blogów podróżniczych w Polsce, czyli Anna i Marcin Nowakowie. Jako eksperci w podróżowaniu w parze z pewnością podzielą się z Wami niezbędną i nie zawsze oczywistą wiedzą przydatną w podróży. Po właściwej prezentacji będzie również czas na pytania od publiczności. Będzie także możliwość zakupu książek autorstwa Wędrownych Motyli.

Anna i Marcin Nowakowie (Wędrowne Motyle) – autorzy jednego z najpopularniejszych blogów podróżniczych w Polsce „gdziewyjechac.pl”, youtuberzy i autorzy książek o tematyce podróżniczej. Ich twórczość literacka cieszy się niesłabnącą popularnością. „Podróżuj lepiej”, „Podróżuj bliżej”, „Śląskie do odkrycia” czy „Polska. 70 pomysłów na niezapomniany weekend” są bestsellerami od kilku lat. Odwiedzili wiele krajów, a obecnie dzielą życie między Polskę a Włochy.

Koordynator: Barbara Kompała
Czas trwania około: 1-1,5 godz

Na zdjęciu pokazane logotypy sponsorów wydrazenia
  • Spotkanie
  • Sala widowiskowa, TCK w Centrum
  • Dorośli, Młodzież
  • Bilety: 15 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt