17
Czwartek
Luty
godz. 18:00

Spotkanie podróżnicze – Bartłomiej Ryś/ VII Tarnogórskie Dni Kultury Podróżniczej

Bartłomiej Ryś, skoczek spadochronowy, pięciokrotny Rekordzista Polski, wielokrotny Złoty Medalista na międzynarodowych zawodach. Wykonał ponad 1900 skoków na trzech kontynentach. Ekspert w dziedzinie sprzętu spadochronowego.
Temat spotkania:
Wszystko czego nie wiesz o skokach spadochronowych, a chciałbyś się dowiedzieć: czym są skoki, jak, gdzie i dlaczego skaczemy? Z czego składa się spadochron i czy jest to niebezpieczne? Tematem spotkania będą również skoczne podróże do najpiękniejszych miejsc na świecie, wsparte zdjęciami i filmami. Przyjdź, zobacz, zainspiruj się.

TCK informuje, że wprowadza dodatkową pulę 70% miejsc na widowni, nie wliczonych do limitu, przeznaczonych wyłącznie dla osób zaszczepionych. Osoby, które zakupiły bilet z dodatkowej puli są zobowiązane do okazania przed wejściem na wydarzenie unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 wraz z dokumentem tożsamości. Nieokazanie ww. dokumentów będzie skutkowało niewpuszczeniem na dane wydarzenie.

Zdjęcie przedstawia logotypy

  • Spotkanie
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 5 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt