17
Czwartek
Luty
godz. 19:30

Spotkanie podróżnicze – Ola i Bartek z TheVagabond.pl/ VII Tarnogórskie Dni Kultury Podróżniczej

W kwietniu ubiegłego roku zmęczeni natłokiem informacji i przytłoczeni pracą Ola i Bartek postanowili na chwilę urwać się od codziennych obowiązków i wyruszyli do Afryki.
Spędzili tam równe dwa miesiące pełne przygód i szalonych zwrotów akcji. Nasi goście poznali, czym jest niezwykła serdeczność mieszkańców Sudanu, odkrywali nieoczywiste miejsca w Egipcie, łapali stopa na Saharze w 40-stopniowym upale, byli przemycani przez posterunki policyjne na Pustyni Arabskiej… A to nie koniec przygód!
Zapraszamy na spotkanie, po którym Afryka ukaże się Wam w zupełnie nowym świetle.

TCK informuje, że wprowadza dodatkową pulę 70% miejsc na widowni, nie wliczonych do limitu, przeznaczonych wyłącznie dla osób zaszczepionych. Osoby, które zakupiły bilet z dodatkowej puli są zobowiązane do okazania przed wejściem na wydarzenie unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 wraz z dokumentem tożsamości. Nieokazanie ww. dokumentów będzie skutkowało niewpuszczeniem na dane wydarzenie.

Zdjęcie przedstawia logotypy
  • Spotkanie
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 5 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt