09
Sobota
Grudzień
godz. 17:00

WoW (czyli Wykłady o Wychowaniu): rozwój dziecka w ujęciu Marii Montessori  

Trzecie spotkanie z cyklu WoW (wykłady o wychowaniu) będzie dotyczyło rozwoju dziecka w ujęciu Marii Montessori. Jej spojrzenie na to zagadnienie jest niezwykle holistyczne, obejmuje wiele aspektów życia dziecka od najmłodszych lat. To co ciekawe w jej podejściu to fakt, że wyróżnia ona dla różnych grup wiekowych tzw. fazy wrażliwe. O nich i nie tylko, opowiem Państwu na grudniowym spotkaniu. Zapraszam zarówno rodziców jak i nauczycieli, którzy są zainteresowani tematem rozwoju dziecka.

Pomysł i prowadzenie: Hanna Odelga – pedagog, nauczyciel Montessori, terapeuta integracji sensorycznej. Swoją przygodę z pedagogiką rozpoczęła od studiów na Uniwersytecie Śląskim, na wydziale Psychologii i Pedagogiki. Doświadczenie w pracy zdobyła pracując w przedszkolu Montessori w oraz gabinecie integracji sensorycznej. Praktyki mentorskiej nabierała szkoląc nauczycieli i rodziców w Centrum Szkoleniowym Montessori, a także na Akademii Marynarki Wojennej. Poza pedagogiką, jej zainteresowania to szeroko pojęta kultura, a czas wolny najchętniej spędza aktywnie – pływając, jeżdżąc na rowerze czy spacerując.

Autorka strony: Chce Samemu.Online!

Koordynator: Basia Kompała

  • Warsztaty+ Wykład
  • Sala szkoleniowa 26
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 10 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt