15
Czwartek
Luty
godz. 17:00

Spotkanie z autorami książki „Historia krok po kroku. Pochód Gwarkowski”

Z wielką radością pragniemy zaprosić Państwa na spotkanie z autorami książki „Historia krok po kroku. Pochód Gwarkowski”, które odbędzie się w Galerii Przytyk w Tarnogórskim Centrum Kultury 15 lutego o godzinie 17:00.

Podczas wydarzenia porozmawiamy wspólnie o naszej wspólnej lokalnej tradycji oraz historii Pochodu Gwarkowskiego, który stanowi istotną część dziedzictwa naszej społeczności. Poprzez tę książkę, autorzy pragną przybliżyć nam nie tylko same wydarzenie i kulisy organizacyjne, ale również kontekst historyczny, kulturowy i społeczny, który kształtował naszą obecną tradycję.

Spotkanie to nie tylko okazja do bliższego zapoznania się z autorami i ich pracą, ale także do wzbogacenia naszej wiedzy o regionie oraz do wymiany poglądów i wspomnień związanych z naszym wspólnym dziedzictwem. Będzie to czas nie tylko refleksji nad przeszłością, lecz także inspiracji do budowania wspólnej przyszłości opartej na szacunku dla tradycji i historii.

Zdjęcie przedstawia logotypy sponsorów
  • Edukacja+ Spotkanie
  • Galeria Przytyk
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt