19
Niedziela
Grudzień
godz. 17:00

TCK dla koneserów: „Dziadek do orzechów”

W wielu krajach nie ma Bożego Narodzenia bez gwiazdkowego spektaklu „Dziadek do orzechów”.  Fenomenalna muzyka Piotra Czajkowskiego i scenariusz oparty na opowiadaniu pisarza fantasy –  E.T.A. Hoffmanna – dały w efekcie wspaniałe przedstawienie. Widzowie odnajdą w nim baśniową historię dziewczyny, która dzięki dobremu sercu i odwadze wyzwala spod czaru księcia zaklętego w dziadka do orzechów. Spektakl do dziś pozostaje jednym z najważniejszych arcydzieł klasycznego baletu rosyjskiego.

Retransmisja baletu „Dziadek do orzechów” z moskiewskiego Teatru Bolszoj, czas trwania: 135 min.

————————

TCK informuje, że wprowadza dodatkową pulę 70% miejsc na widowni, nie wliczonych do limitu, przeznaczonych wyłącznie dla osób zaszczepionych. Osoby, które zakupiły bilet z dodatkowej puli są zobowiązane do okazania przed wejściem na wydarzenie unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 wraz z dokumentem tożsamości. Nieokazanie ww. dokumentów będzie skutkowało niewpuszczeniem na dane wydarzenie.

  • Film
  • Miejskie Kino Olbrzym
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 30/40 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt