13
Piątek
Marzec
godz. 19:00

ODWOŁANE/Urodziny Teatru Improwizacji Hamak

Teatr improwizacji Hamak zaprasza na urodzinowy występ wieńczący pierwszy rok jego działalności, a jednocześnie inaugurujący kolejny sezon szalonych występów! Daj się porwać w wir improwizacji i zapomnij o rutynie. Wyobraź sobie ogromne puste płótno malarskie do którego każdy może dorzucić swoje kolory i motywy. Właśnie Ty możesz zostać współtwórcą niepowtarzalnego, unikalnego dzieła, które nigdy wcześniej nie miało miejsca i już nigdy więcej się nie powtórzy.

Na deskach sceny Tarnogórskiego Centrum Kultury Hamak zaprezentuje bowiem szereg krótkich form improwizowanych opartych tylko i wyłącznie o sugestie publiczności. Ponadto, jak na urodziny przystało… pojawią się wyjątkowi goście, którzy niegdyś związani byli z tarnogórską sceną improwizacji. To wszystko złoży się na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które niewątpliwie rozbawi i pozwoli choć na chwilę zapomnieć o codzienności.

  • Teatr
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 10 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt