14
Piątek
Luty
godz. 17:00

Walentynki w Miejskim Kinie Olbrzym: „Poznajmy się jeszcze raz”

Burmistrz Tarnowskich Gór zaprasza na Filmowy wieczór Walentynkowy w Miejskim Kinie Olbrzym.

Walentynkowy wieczór warto spędzić na romantycznym filmie, szczególnie, że w Miejskim Kinie Olbrzym bilety w tym dniu będą w wyjątkowej cenie.

Film „Poznajmy się jeszcze raz” opowiada o zagubionym w świecie nowych technologii, wzdychającym do telefonów stacjonarnych, papierowych książek i wąsów rysowniku komiksów Victorze, który nieoczekiwanie dostaje propozycję nietypowej podróży w czasie. Mężczyzna przyjmuje ją tym chętniej, że jego małżeństwo się sypie, a żona Marianne w niczym nie przypomina cudownej dziewczyny, w której kiedyś się zadurzył. Wybiera więc lata 70., by znów móc wejść do baru „Belle Epoque”, bezkarnie zapalić papierosa przy stoliku i z drżącym (po raz pierwszy od tak dawna!) sercem czekać, aż w drzwiach pojawi się rudowłosa, seksowna, niezależna Marianne. Odtworzona na jego życzenie epoka wydaje się Victorowi o wiele prawdziwsza niż współczesność, w której wszystko – od międzyludzkich relacji przez pracę, po sztukę – staje się wirtualne.

Reżyseria: Nicolas Bedos, komediodramat, 15+, NAPISY, Francja (2019)
Czas trwania: 110 minut

  • Film
  • Miejskie Kino Olbrzym
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 4/8 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt