01
Środa
Czerwiec
godz. 17:30

Warsztaty rękodzieła z lePsim życiem/ Dzień Dziecka z TCK/ Майстерні рукоділля з Ліпшим життям/ День захисту дітей з TЦK

Z okazji Dnia Dziecka wraz z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem lePsie życie zapraszamy na rodzinne warsztaty rękodzieła z robienia szarpaków i mat węchowych dla psów i kotów. Do przygotowania powyższych posłużą nam polarowe koce i wkładki do zlewozmywaka. Wraz z dzieciakami udział w zajęciach mogą wziąć również rodzice. Szykuje się pożyteczna i interesująca zabawa, która da radość nie tylko dzieciakom, rodzicom, ale oczywiście również czworonożnym podopiecznym, którzy na pewno ucieszą się z prezentu. Ponadto wolontariusze z lePsiego życia podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą na temat zwierzaków i opowiedzą jak można dokonać adopcji psa lub kota ze schroniska.

Miejsce: trawnik przed TCK od strony ulicy Jana III Sobieskiego.
Wstęp wolny (darmowe wejściówki dostępne w kasie biletowej TCK).

З нагоди Дня захисту дітей разом з нашим дружнім товариством Ліпшим життям запрошуємо вас на сімейний майстер-клас з рукоділля з виготовлення ривків та нюхових килимків для собак і котів. Для приготування вищезгаданого ми будемо використовувати флісові ковдри і вставки для раковини. Батьки також можуть взяти участь у заходах з дітьми. Готується корисна та цікава гра, яка принесе радість не лише малюкам, батькам, а й, звісно, ​​чотириногим вихованцям, яким подарунок неодмінно сподобається. Більше того, волонтери з Ліпшим життям поділяться з учасниками своїми знаннями про тварин і розкажуть, як взяти собаку чи кота з притулку.

Місце: газон перед ТЦК від вул. Яна III Собеського 7.
Вхід безкоштовний (безкоштовні квитки можна придбати в касах TCK).

  • Warsztaty
  • Dzieci
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt