26
Piątek
Listopad
godz. 18:00

X Tarnogórski Przegląd Filmów o tematyce uzależnień „Żyć mocniej…?”:„Zacznijmy od nowa”+ wykład

Wykład oraz projekcja w Miejskim Kinie Olbrzym dla widzów dorosłych:

18:00 Film: „ZACZNIJMY OD NOWA” (2013) USA, reż. J. Carney [104 min] – dramat, komedia, muzyczny, 17+, NAPISY

Gretta jest utalentowaną, początkującą piosenkarką. Wraz ze swoim chłopakiem Dave’em, który także jest muzykiem, przeprowadza się do Nowego Jorku. Dave szybko nawiązuje kontakt z dużą wytwórnią płytową i negocjuje podpisanie kontraktu. Wkrótce porzuca Grettę, która nie może znaleźć swojego miejsca. Podczas jednego z występów w lokalnym klubie dziewczyna spotyka Dana, doświadczonego producenta muzycznego, który rozstał się z żoną, jego kontakt z dorastającą córką słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Przypadkowe spotkanie między zagubionym producentem muzycznym, a porzuconą przez ukochanego młodą piosenkarką, zamienia się w obiecującą współpracę między dwoma talentami.

19:45 Wykład: „Jak znajdować wsparcie i jak z niego korzystać” – prowadzenie: Adam Frąc psycholog, psychoterapeuta, Za-ca Dyrektora OPiLU – Ośrodka Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu.

Bezpłatne wejściówki dostępne są do pobrania w kasie TCK.

X Tarnogórski Przegląd Filmów o Tematyce Uzależnień „ŻYĆ MOCNIEJ…?” realizowany jest ze środków finansowych Urzędu Miasta Tarnowskie Góry.

  • Film+ Wykład
  • Miejskie Kino Olbrzym
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt