24
Czwartek
Wrzesień
godz. 16:30

ZaGrajmy w TCK/ spotkanie organizacyjne

Zapraszamy wszystkich miłośników gier strategicznych i RPG na czwartkowe spotkania w ramach ZaGrajmy z TCK. Pod okiem instruktora początkujący uczestnicy zajęć będą mieli okazję poznać podstawowe zasady gier Warhammer 40 000 oraz Age of Sigmar, skorzystać z gotowych pięciu zestawów armii oraz wziąć udział w warsztatach malowania figurek. Zaawansowani gracze mają do dyspozycji trzy pełnowymiarowe stoły z profesjonalnymi makietami terenu, akcesoria do gry oraz opracowania z zasadami i misjami. Na spotkania zapraszamy również grupy osób zainteresowane innymi grami towarzyskimi jak i tych, którzy chcą stworzyć osobną sekcję RPG.
W każdą ostatnią sobotę miesiąca organizujemy turniej Warhammer 40 000, na który należy przynieść własną armię i kodeksy.

Zajęcia są bezpłatne i odbywają się co tydzień w każdy czwartek w godzinach 16:30-21:00 w Punkcie Sztuki Tarnogórskiego Centrum Kultury.

Warunkiem zapisu na zajęcia jest pobranie wejściówki w kasie Tarnogórskiego Centrum Kultury. Z uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa w czasie pandemii prosimy o założenie maseczki lub przyłbicy zakrywającej nos i usta oraz dezynfekcję rąk przed zajęciami

  • Inne
  • Punkt Sztuki
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt