14
Wtorek
Kwiecień
godz. 19:00

ZaGrajmy z TCK!

W kwietniowe wtorkowe wieczory zapraszamy wszystkich graczy (i nie tylko!) do wspólnej zabawy online w grze karcianej Hearthstone, osadzonej w świecie fantasy World of Warcraft. Prosta i przyswajalna mechanika gry pozwoli na szybkie zapoznanie się z zasadami.

Gra uczy logicznego i strategicznego myślenia, zapewniając kreatywną rozrywkę dla ludzi w każdym wieku. Karcianka posiada całkowicie darmową licencję oraz dubbingowaną polską wersję językową. Każda rozgrywka będzie transmitowana live i koordynowana przez pracownika TCK w formie głosowej na facebook’u.

Aby dołączyć do wspólnej zabawy należy:

1) pobrać aplikację Blizzard na komputer ze strony: https://www.blizzard.com/pl-pl/apps/battle.net/desktop

2) założyć darmowe konto i uruchomić aplikację,

3) napisać nam swój nick pod wydarzeniem na fb (nick jest widoczny w prawym górnym rogu aplikacji, np: Forestfury#2134)

4) zostaniecie zaproszeni do grona znajomych przez pracownika TCK,

5) z listy gier aplikacji Blizzard, należy wybrać grę Hearthstone i kilknąć „zainstaluj”,

6) uruchomić grę, przejść samouczek i ćwiczyć do naszego wtorkowego turnieju.

Przypominamy aby w dniu wydarzenia o godzinie 19:00 każdy z uczestników był zalogowany. Zostaną wybrane pary graczy, koordynator zaś będzie czuwał nad całością rozgrywki, odpowiadając na każde pytania.

Wszystko będzie nadawane na żywo na facebooku TCK tak więc zapraszamy do grania i oglądania!

Zgodnie z Waszymi prośbami poszerzamy formułę wtorkowych spotkań ZaGrajmy z TCK o dodatkową grę, mianowicie Starcraft II !

Tym razem przenosimy się w przyszłość i tematykę Sci-fi. Starcraft II to strategiczna gra czasu rzeczywistego, gdzie będziemy mieli okazję poprowadzić 3 zróżnicowane armie: Terran, Zergów oraz Protosów. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym profilu: https://starcraft2.com/pl-pl/game

Chętnych do wspólnej gry zapraszamy na nasze oficjalne wydarzenie ZaGrajmy z TCK, gdzie zamieściliśmy pełną instrukcję korzystania z aplikacji Blizzard i zapisu do naszej grupy.

Do usłyszenia !

  • Dorośli, Dzieci, Młodzież
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt