05
Wtorek
Maj
godz. 19:00

ZaGrajmy z TCK! (odc. 5)

Zapraszamy wszystkich graczy oraz obserwatorów na kolejne spotkanie z grami Hearthstone, Starcraft II i… League of Legends ! Do naszej palety gier dołączył kolejny tytuł, zgodnie z propozycją uczestników wtorkowych spotkań ZaGrajmy z TCK. Każda rozgrywka będzie transmitowana live i koordynowana przez pracownika TCK w formie głosowej na facebook’u.

LEAGUE OF LEGENDS

League of Legends to obecnie najpopularniejsza gra typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). W odróżnieniu od Hearthstone i Starcraft II to drużynowa gra strategiczna, w której dwie drużyny składające się z pięciu potężnych bohaterów walczą ze sobą, by zniszczyć bazę przeciwnika. Twoja drużyna musi oczyścić co najmniej jedną aleję, by dostać się do wrogiego Nexusa. Drogę do wrogiej bazy blokują budowle obronne, zwane wieżami i inhibitorami. Pomiędzy alejami znajduje się dżungla, w której można znaleźć neutralne potwory oraz rośliny, które po pokonaniu zapewniają drużynie wyjątkowe wzmocnienia i mogą całkowicie zmienić przebieg gry. Współpracuj z innymi, zdobywaj złoto i doświadczenie, wybieraj odpowiednią aleję tak, aby przechytrzyć przeciwnika. Czeka na Was wspaniała przygoda !

Zapraszamy do naszej grupy graczy League of Legends z ZaGrajmy z TCK, aby dołączyć do wspólnej gry należy:

1) zarejestrować się i pobrać za darmo grę na komputer ze strony: https://signup.eune.leagueoflegends.com/pl/signup/index#/

2) napisać nam swój nick z gry pod wydarzeniem na fb
3) zostaniecie zaproszeni do grona znajomych przez pracownika TCK,

4) uruchomić grę, przejść samouczek i ćwiczyć do naszego wtorkowego spotkania.

HEARTSTONE I STACRAFT II

Hearthstone to gra karciana, osadzona w świecie fantasy World of Warcraft. Prosta i przyswajalna mechanika gry pozwoli na szybkie zapoznanie się z zasadami. Starcraft II: Wings of Liberty – to osadzona w świecie Science Fiction strategia czasu rzeczywistego z elementami zręcznościowymi.

Każda rozgrywka będzie transmitowana live i koordynowana przez pracownika TCK w formie głosowej na facebook’u.

Aby dołączyć do wspólnej zabawy należy:

1) pobrać aplikację Blizzard na komputer ze strony: https://www.blizzard.com/pl-pl/apps/battle.net/desktop
2) założyć darmowe konto i uruchomić aplikację,
3) napisać nam swój nick pod wydarzeniem na fb (nick jest widoczny w prawym górnym rogu aplikacji, np: Forestfury#2134),
4) zostaniecie zaproszeni do grona znajomych przez pracownika TCK,
5) z listy gier aplikacji Blizzard, należy wybrać grę Hearthstone lub Starcraft II i kilknąć „zainstaluj”,
6) uruchomić grę, przejść samouczek i ćwiczyć do naszego wtorkowego turnieju.

Przypominamy aby w dniu wydarzenia o godzinie 19:00 każdy z uczestników był zalogowany. Zostaną wybrane pary graczy, koordynator zaś będzie czuwał nad całością rozgrywki, odpowiadając na każde pytania.

Wszystko będzie nadawane na żywo na facebooku TCK tak więc zapraszamy do grania i oglądania!

  • Inne
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt