25.05-19.06.2024

Punkt Młodej Sztuki 2024

25/05/2024

Punkt Młodej Sztuki – to nasz stały i ważny punkt programu! Od wielu lat prowadzimy szereg projektów plastycznych w dwóch wyjątkowych pracowniach: Punkt Sztuki i Pracownia Ceramiki i Małej Rzeźby. To miejsca pełne pasji, kreatywności, artystycznych wyzwań zakończonych sporą dawką satysfakcji. Uczestnicy zajęć nabierają doświadczeń, umiejętności, nie boją się artystycznych eksperymentów, a efektem są realizacje na bardzo wysokim poziomie.

Punkt Młodej Sztuki to wystawa początkujących artystów, uczestników grup:

  • Kraina Wyobraźni – najmłodsza grupa plastyczna. Tutaj uczestnicy dosłownie bawią się sztuką! Poznają słynnych artystów i inspirując się ich dziełami tworzą swoje własne cudeńka.
  • Szkicownik – to poważny kurs klasycznego rysunku, w nieco mniej poważnej atmosferze pełnej artystycznych pasji, życzliwego towarzystwa. Tutaj uczestnicy budują swoje fundamenty do dalszych wyzwań w świecie sztuki. 
  • Pracownia ceramiki i małej rzeźby – zajęcia rzeźbiarskie z gliny dla osób w każdym wieku, bo mamy wiele grup i każdy odnajdzie coś dla siebie. Praca z gliną uspokaja, uczy cierpliwości i bardzo rozwija artystycznie.
  • Spotkania graficzne – to oryginalne wyzwanie łączące różne dziedziny sztuki: rysunek (projekt grafiki) + rzeźba (tworzenie matrycy) + malarstwo (barwienie odbitki)… Wiele działań, ale tym bardziej unikatowy efekt końcowy.

Zapraszamy na wystawę naszych wyjątkowych twórców, gdzie zostaną wyeksponowane prace około 100 uczestników!

Czas trwania: 25.05-19.06.2024

Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt