16.12.2020-31.01.2021

Wystawa: Dyplomy 2020

Galeria Przytyk

Jednym ze stałych punktów repertuaru Galerii Przytyk w Tarnogórskim Centrum Kultury jest coroczna prezentacja prac dyplomowych absolwentów Liceum plastycznego Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach. Od wielu lat, cyklicznie w naszej galerii pojawiają się realizacje wyjątkowo zdolnych młodych artystów. Absolwenci kończą pierwszy etap swojego rozwoju artystycznego, aby już za chwilę rozpocząć kolejne wyzwania. Z największą przyjemnością śledzimy ich rozwój i sukcesy.

Tegoroczna wystawa „DYPLOMY 2020” prezentuje realizacje dyplomowe absolwentów w dziedzinie aranżacji wnętrz oraz fotografii, a także dokonania w zakresie malarstwa, rysunku i rzeźby. Wszystkie prace powstały pod opieką wysoko wykwalifikowanej kadry, która poza obowiązkową edukacją, pielęgnuje w uczniach pasję i podziw dla sztuki.

Sytuacja w czasach epidemii  jest trudna i wymaga zupełnie nowych sposobów organizacji  życia, pracy, nauki,  a nawet realizacji wydarzeń kulturalnych. Pomimo niezależnych od nas utrudnień, po raz kolejny zapraszamy Państwa na wystawę, która jest efektem  wieloletniej współpracy Tarnogórskiego Centrum Kultury i Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych. Ekspozycja w wyjątkowej formie, nietypowa tak jak obecne czasy, mimo to z silnym przekazem, że sztuka nadal powstaje i jest wśród nas.

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt