Slavica – kultura słowiańska

„Slavica” to spotkania z języka i kultury serbsko-chorwackiej. Zajęcia prowadzone są przez absolwentkę studiów slawistycznych oraz lektorkę języków serbskiego i chorwackiego z wieloletnim doświadczeniem – Martynę Ecler-Pasku.

Spotkania oprócz nauki języka serbskiego i chorwackiego, mają także na celu popularyzuję tradycyjnej i współczesnej kultury bałkańskiej. Przybliżają one mentalność południowych Słowian, bogatą historię regionu, styl życia i problemy współczesnych Bałkanów. „Slavica” to awangardowa propozycja dla ludzi ciekawych świata. W sezonie artystycznym 2021/2022 planujemy kontynuować spotkania grupy zaawansowanej oraz otworzyć nową grupę początkującą.

Nabór na zajęcia zaczynamy 1 września na stronie internetowej TCK w zakładce „ZAPISY NA ZAJĘCIA”. Wypełnienie formularza online to jedyna droga do poprawnego zgłoszenia na „Slavikę”.W przypadku narzucenia obostrzeń uniemożliwiających realizację spotkań w siedzibie TCK odbędą się w formule online.

Grupa wiekowa: 13+

Grupa średniozaawansowana

Prowadzenie
Martyna Ecler-Pasku
Termin
Środy, godz. 17:30-19:00
Miejsce
Sala 26
Opłata
60 zł (miesiąc)

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt