Slavica – kultura słowiańska

Zdravo! Witajcie! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wśród naszych odbiorców są osoby zachwycone Bałkanami. Rozumiemy Wasz zachwyt i wychodzimy Wam naprzeciw. Dzięki naszym zajęciom Wasz urlop może być jeszcze bardziej niezwykły. Slavica to cotygodniowe spotkania, podczas których uczestnicy uczą się języka chorwackiego oraz serbskiego i co więcej poznają charakterystykę kulturową regionu Bałkanów oraz kulturę słowiańską. Zajęcia prowadzi Martyna Ecler-Pasku. Nasza prowadząca jako absolwentka filologii słowiańskiej nie tylko potrafi nauczyć języka chorwackiego i serbskiego, ale również jest prawdziwą skarbnicą wiedzy jeśli chodzi o użyteczne informacje turystyczne, gdyż pełni rolę przewodniczki podczas wycieczek na Bałkany.
W sezonie artystycznym 2023/2024 w bogatej ofercie zajęć stałych ponownie znajdzie się Slavica. Zacznij przygotowania do urlopu już teraz. Dołącz do Slaviki. Zapraszamy osoby znające podstawy języka chorwackiego i serbskiego (dla nich grupa średniozaawansowana) oraz tych, którzy chcą uczyć się od absolutnych podstaw (dla nich grupa podstawowa).

Grafika przedstawiająca prowadzącą zajęć

Grupa podstawowa

Prowadzenie
Martyna Ecler-Pasku
Termin
Środa, godz. 16:15-17:15
Miejsce
TCK w Centrum, sala 26
Opłata
65 zł za miesiąc (obowiązują zapisy)

Grupa średniozaawansowana

Prowadzenie
Martyna Ecler-Pasku
Termin
Środa, godz. 17:30-19:00
Miejsce
sala 26
Opłata
85 zł za miesiąc (obowiązują zapisy)

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt