Zajęcia ruchowo-relaksacyjne z elementami tańca

Zajęcia zawieszone do odwołania.

Zapraszamy serdecznie wszystkie panie do udziału w zajęciach ruchowo-relaksacyjnych z elementami tańca, prowadzonych przez Ewelinę Pankiewicz ze Studia Treningu Personalnego Estepe w Tarnowskich Górach.

Zajęcia, poprzez spokojne i pełne harmonii ruchy, pozwalają na wyciszenie i uspokojenie po długim i męczącym dniu. Jest to doskonała propozycja dla każdej pani, która w aktywny i przyjemny sposób chce zakończyć codzienne obowiązki.

Kim jest prowadząca zajęcia Ewelina Pankiewicz? To absolwentka Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii o specjalności wychowanie fizycznie. Swoją sportową karierę zaczęła w wieku 3 lat od lokalnego zespołu tanecznego. Kolejnymi stopniami w tańcu były już bardziej profesjonalne zespoły w których tańczyła. Chcąc ciągle więcej postanowiła i zrobiła kurs Instruktora Tańca, który ukończyła z wynikiem bardzo dobry. Na tym jej kariera taneczna się nie kończy, swoich sił próbowała w programie You Can Dance. Jest laureatką wielu konkursów i festiwali tanecznych. Na chwilę obecną prowadzi pięć dziecięcych grup tanecznych. Swoją wiedzą dzieli się z innymi i często zasiada w jury różnych przeglądów tanecznych. Kariera taneczna i chęć rozwoju spowodowały, że Ewelina podczas studiów ukończyła kurs Instruktora Fitness. W branży fitness działa od 10 lat. Jest po wielu kursach i szkoleniach m.in. instruktor Fit and Jump, BOKWA, roller, EMS. Prowadzone w Tarnogórskim Centrum Kultury zajęcia odbywają się w każdy wtorek w godzinach 20:30 – 21:30 oraz w każdy czwartek od 21:00 – 21:55. Cena biletu na pojedyncze zajęcia to 13 zł.

Zajęcia ruchowo-relaksacyjne z elementami tańca

Prowadzenie
Ewelina Pankiewicz
Termin
Wtorki godz. 20:30 - 21:30 i czwartki godz. 20:55 - 21:55
Miejsce
Sala baletowa
Opłata
13 zł pojedyncze zajęcia
Na zajęcia prosimy zabrać ze sobą swoje maty do ćwiczeń i maseczki.

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt