Spalnia Festiwal

Miejsce
TCK w Centrum

Festiwale

Załóż odświętną piżamę i zaśnij na Spalni w Tarnogórskim Centrum Kultury. Zanurzywszy się w kojące majaki, odrzuć pozory półsnów i popołudniowych drzemek. Całkowicie oddaj się rozkosznemu sennowłóctwu. Niczego się nie obawiaj – w arkana głębokiego radykalnego odpoczynku, słuchania i buńczucznej medytacji wprowadzą Cię najwybitniejsi krajowi czarodzieje relaksu:
+ dźwięku (Olga Czech, Piotr Michałowski, DTEKK, Jotka, Daniel Szlajnda, Jacaszek)
+ słowa (Patryk Kosenda, Nina Manel)
+ obrazu/wizji (wystawa „Pod światło”)
+ performensu (Wojtek Siwik)
+ oddechu (Agnieszka Garus)

Spalnia już tli się i żarzy nad Tarnowskimi Górami. Data: 12-13 lipca 2024 r.
Obowiązują darmowe wejściówki.

Formularz zgłoszeniowy

Spalnia Festiwal

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy: 1) Administratorem danych osobowych jest Tarnogórskie Centrum Kultury w Tarnowskich Górach z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ulicy Jana III Sobieskiego 7, Dyrektor: Ewa Trojan. Powołaliśmy inspektora ochrony danych, którym jest Piotr Kaczmarek, iod@tck.net.pl, tel. 32 285 27 34; 2) Państwa dane osobowe przetwarzane w celu rezerwacji wejściówek na podstawie art. 6 ust 1 lit a RODO 3) Dane nie będą przekazywane żadnym odbiorcom ani nie będą profilowane. 4) Będziemy przetwarzać dane przez okres miesiąca po zakończeniu imprezy. 5) Każdy uczestnik ma żądania prawo żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez względu na przetwarzanie jakiego dokonano wcześniej oraz prawo do wniesienia skargi do UODO (Warszawa, ul. Stawki 2) gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 6) Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożliwość rezerwacji wejściówek.

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt