27.11.2023

25-lecie TCK

Z radością informujemy, że 24 listopada 2023 roku Tarnogórskie Centrum Kultury obchodziło swoje 25-lecie istnienia! To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko okazją do świętowania, ale również do przypomnienia sobie o wszystkich niezapomnianych chwilach, jakie miały miejsce przez te lata.

Podczas jubileuszowego spotkania mieliśmy przyjemność spotkać się z animatorami kultury, osobami związanymi z kulturą w Tarnowskich Górach oraz z pracownikami TCK. To było niepowtarzalne przeżycie, pełne wspomnień.

Wydarzenie uświetnił występ utalentowanego zespołu La Villanescana pod przewodnictwem Enrique Gomez-Cabrero Fernandeza. Ich muzyka dostarczyła niezapomnianych emocji i wzbogaciła atmosferę jubileuszu.

Zdjęcie grupowe pracowników Tarnogórskie Centrum Kultury

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas tej wyjątkowej chwili i wspólnie tworzyli historię Tarnogórskiego Centrum Kultury. Jesteśmy gotowi na kolejne lata pełne kultury, sztuki i inspiracji!

fot. TCK, Sebastian Makara, Urząd Miejski w Tarnowskich Górach

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt