23.02.2024

Zbiórka książek dla najbardziej potrzebujących

Tarnogórskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do udziału w zbiórce książek, która ma na celu promowanie czytelnictwa w Polsce, szczególnie wśród osób najbardziej potrzebujących, niezależnie od wieku. Finał zbiórki został wyznaczony na 23 kwietnia 2024 roku – symboliczny Światowy Dzień Książki.

Czytanie książek to nie tylko forma rozrywki, ale również kluczowy element rozwoju osobistego i społecznego. Dlatego też, zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy, przyczyniając się do rozszerzenia dostępu do literatury dla wszystkich.

Książki, których poszukujemy, powinny być w dobrym stanie i adresowane do różnych grup wiekowych. Wierzymy, że każda książka może być mostem łączącym czytelnika z wiedzą, emocjami i innymi ludźmi.

Zapraszamy do składania swoich darów literackich w holu głównym Tarnogórskiego Centrum Kultury w Centrum, przy ulicy Jana III Sobieskiego 7. Wspólnie budujemy społeczność czytających i otwieramy nowe możliwości dla tych, którzy potrzebują wsparcia.

Ta zbiórka oraz poprzednie jest wynikiem współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Tarnowskich Górach, co pokazuje, że wspólnymi siłami możemy osiągnąć znacznie więcej. Dzięki zaangażowaniu społeczności, możemy stworzyć przestrzeń, w której każdy może odnaleźć coś dla siebie, otwierając drzwi do wiedzy i wyobraźni poprzez książki.

Dołącz do naszej zbiórki! Twoja książka może być kluczem do nowych światów dla kogoś innego.

logotyp

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt