29.02.2024

III Przegląd Lokalnych Zespołów Muzycznych Srebrny Longplay

Przegląd Lokalnych Zespołów Muzycznych Srebrny Longplay powraca! Zapraszamy na trzecią odsłonę wydarzenia, które na dobre wpisało się w mapę muzycznych wydarzeń w Tarnowskich Górach i okolicach.

Nabór uczestników rusza 2 marca i potrwa do 2 kwietnia.
Wielki finał, podczas którego poznamy zwycięzców tegorocznej edycji, nastąpi 25 maja!

W poprzedniej edycji swoje zgłoszenia wysłało ponad 20 projektów muzycznych! Czy w tym roku pobijemy rekord? Wszystko zależy od Was. Cieszy nas, że zeszłoroczny finał okazał się bardzo różnorodny pod względem gatunków muzycznych. Z wielkim optymizmem patrzymy na to co czeka nas w tym roku.

Srebrny Longplay to gratka nie tylko dla muzyków, ale też dla słuchaczy, którzy w jednym miejscu i w jednym czasie będą mogli doświadczyć na żywo jakości artystycznej miejscowych twórców. Im będzie nas więcej tym lepiej – tyczy się to zarówno muzyków jak i publiczności.

Nagroda główna to niezmiennie realizacja nagrania longplaya w „Bardzo Małe Studio”. Tajemnicą nie jest fakt, iż przewidziane są dodatkowe nagrody, na czele z występem na scenie głównej Gwarków 2024.

Przegląd będzie miał swój finał 25 maja, kiedy to na profesjonalnej scenie Tarnogórskiego Centrum Kultury wystąpi 7 najlepszych zespołów wyłonionych przez organizatorów z wszystkich nadesłanych zgłoszeń.

Pierwszy etap (od 2 marca do 2 kwietnia) – nabór uczestników poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj

Drugi etap (od 2 do 8 kwietnia) – przesłuchania nadesłanych materiałów przez organizatorów oraz selekcja finałowej siódemki

Trzeci etap (25 maja) – finałowy koncert, podczas którego 7 zespołów wystąpi na scenie głównej TCK przed jury i publicznością oraz wyłonienie laureatów.

Spełnij swoje muzyczne marzenie i bądź częścią naszego święta muzyki!

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt