17
Sobota
Lipiec
godz. 17:00

Akcja Lato w Mieście – koncert dla dzieci „Centrum Uśmiechu”/ TCK w centrum

Przed koncertem zabawy muzyczno-ruchowe od godziny 15:30.

Centrum Uśmiechu, to obecnie najpopularniejszy Zespół wykonujący piosenki dla dzieci. Ich hity, takie jak Gruszka czy Olimpiada w Jarzynowie osiągają milionowe wejścia na kanale YouTube. Zespół występował na największych trasach koncertowych w Polsce – „Mamy maj“ z Radiem Zet, Złote Przeboje na Wakacjach czy, aż ośmiokrotnie, na Trasie Lata z Radiem, a także scenach – Amfiteatr w Opolu,  Klub Muzyczny Stodoła, Atlas Arena czy na Torwarze. Mają wydanych 6. płyt, 8. teledysków, ich utwory znajdują się na wielu składankach płytowych dla dzieci (w głównej mierze wydawanych przez telewizję Mini Mini), a także na kanałach streamingowych. Mają za sobą tysiące koncertów. Współpracują z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa – dla którego stworzyli hymn akcji Owoce w szkole i Mleko w szkole : Zdrowia smaki (na YouTube teledysk ten odtworzono już ponad 16 400 000 mln razy), a także z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, z którym promują prawidłowe zachowania na drodze. Na potrzeby show powstała piosenka Światła drogowe, która osiągnęła 38 800 000 mln wyświetleń na YouTube. 

PROGRAM :

Jedziemy na Olimpiadę powstał w związku z wydarzeniami sportowymi jakie czekają nas w 2021 roku –  Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej oraz Igrzyska Olimpijskie. Główną postacią, wokół której budowana jest akcja koncertu jest Pan Gwizdek(fot. poniżej). Wraz z nim na scenie są dwie postaci z Owocowa, znane z teledysków Zespołu – Jagoda i Truskawka. Artyści wspólnie wykonują piosenki o tematyce sportowej, promującej nie tylko oglądanie sportu, ale co najważniejsze,  aktywny w nim udział. Oczywiście podczas tego występu nie może zabraknąć hitów Centrum Uśmiechu takich jak Gruszka (ponad 37,5 mln wyświetleń na YT), Olimpiada w Jarzynowie ( ponad 49 mln wyświetleń na YT) czy wyżej wspomniane Zdrowia Smaki.Część piosenek ma charakter interaktywny, co składnia całą publiczność, bez względu na wiek, do czynnego udziału w zabawie. 

  • Muzyka
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt