24
Piątek
Kwiecień
godz. 19:00

Domowy Klub Muzyczny #zostanwdomu (odc. 4)

Frontmani i frontmanki – charyzmatyczni, wyjątkowi i uwielbiani

Są uznawani za najważniejsze ogniwa zespołów. Ich gwiazdy świecą najjaśniej. Cechują się największą rozpoznawalnością. Pełniąc rolę liderów porywają tłumy. Na scenach czują się jak ryby w wodzie. Swoją charyzmą mogliby obdzielić kilka innych osób. Widzisz Freddiego Mercury’ego – myślisz Queen. Widzisz Korę – myślisz Maanam. Widzisz Bono – myślisz U2.

Kolejny odcinek Domowego Klubu Muzycznego poświęcimy na przywołanie najznamienitszych frontmanów i frontmanek w historii muzyki. Rafał Tomulka oraz Bolesław Kowalski scharakteryzują wybranych liderów i liderki. Zachęcamy naszych słuchaczy do aktywnego udziału w czacie i wpisywania imion i nazwisk ulubieńców sceny muzycznej, abyśmy nie pominęli wielu istotnych twórców. Będzie to doskonała okazja do oddania naszego hołdu najbardziej wyjątkowym artystom muzycznym. Audycja odbędzie się w 24 kwietnia o 19:00 na żywo na Facebooku Tarnogórskiego Centrum Kultury.
Zapraszamy do odsłuchu playlisty na Spotify, która zostanie poszerzona o propozycje słuchaczy wpisywane podczas transmisji na żywo na Facebooku Tarnogórskiego Centrum Kultury.

  • Muzyka
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt