17
Czwartek
Czerwiec
godz. 10:00

Eko Kraina 2021: Woda/ „Codziennie woda”, wykład

Jak woda pomaga w życiu codziennym? Co możemy zrobić, aby wykorzystywać wodę mądrze, zwracając uwagę na jej niemarnowanie i niezanieczyszczanie? Na te oraz inne pytania odpowie nam pani Anna Tronina – manager ds.komunikacji w PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach. Prelekcja, skierowana dla dzieci z klas I-IV, odbywa się w ramach tegorocznej edycji projektu artystyczno-ekologicznego Eko Kraina, poświęconego wodzie. Zapraszamy serdecznie do udziału!

——

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021”. Operatorem programu w województwie śląskim jest Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego.

Zdjęcie przedstawia logotypy

Sponsorem są Spółki z Grupy Veolia: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach oraz Veolia Południe Spółka z o.o.

  • Wykład
  • Sala widowiskowa
  • Dzieci
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt