22
Wtorek
Wrzesień
godz. 17:00

EKO KRAINA: warsztaty rękodzieła – szydełkowy liść

Warsztaty rękodzieła to spotkania pełne inspiracji i kreatywności, ale również to czas na odkrywanie własnego potencjału. Skierowane są do młodzieży i dorosłych, na różnym poziomie zaawansowania w pracach ręcznych. Każdy z uczestników otrzyma sporą dawkę dobrych pomysłów i porad, aby w przyszłości samodzielnie realizować własne projekty.
Bardzo często organizowane przez nas warsztaty opierają się na pomysłach wspierających ekologię.
W ramach tegorocznej edycji Eko Krainy zapraszamy do nauki szydełkowania. Technika, choć skomplikowana nie jest, to jednak wymaga cierpliwości i dokładności. Szydełkiem można dziergać zarówno odzież np. czapki, szaliki, bluzki etc., jak i rozmaite wyroby koronkowe takie jak serwety, zawieszki na okno, drobne ozdoby a nawet biżuterię.
W naszym ekologiczno – artystycznym programie nauczymy się podstaw szydełkowania, omówimy jakie możliwości daje nam ta technika oraz wykonamy wspólnie pracę o kształcie liścia.
Taka intrygująca serwetka na pewno będzie ciekawym akcentem naszych domów.

Prowadzenie: Anna Rabsztyn
Materiały na warsztaty zapewnia organizator.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

  • Warsztaty
  • Punkt Sztuki
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt