28
Wtorek
Luty
godz. 10:30

English Tea Senior / TCK w Reptach Śląskich

Spotkania warsztatowe dla nowoczesnych seniorek i seniorów, dotyczące kultury brytyjskiej połączone z nauką języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze bez presji i pośpiechu. Kameralne i bezpieczne środowisko w odpowiednio dobranej grupie wiekowej pozwolą poznać podstawy języka angielskiego przydatne w komunikacji np. podczas wakacji za granicą. Zajęcia te, dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych metod nauczania sprawią, że nauka języka nie będzie już postrzegana jako przykry obowiązek tylko miłe spotkania przy herbatce z nowo poznanymi przyjaciółmi. Jeżeli kontakt z cudzoziemcem Cię przeraża, a wakacje za granicą są stresujące z powodu braku znajomości języka, pomożemy Ci to zmienić.

Bilety: 70 zł/miesiąc

Prowadzenie: Dominika Pelka-Magda – metodyk nauczania języków obcych, właścicielka Szkoły Językowej BeClever, autorka poradnika do rekreacyjnej nauki języka angielskiego dla Seniorów – Silver English.

Zapraszamy na darmową lekcję próbną, która odbędzie się 28 lutego o godz. 10:30.

  • Język i kultura
  • TCK w Reptach Śląskich
  • Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt