02
Sobota
Kwiecień
godz. 17:00

Finał I Przeglądu lokalnych zespołów muzycznych „Srebrny Longplay”

Za nami nabór i selekcja kapel do I Przeglądu lokalnych zespołów muzycznych „Srebrny Longplay”. Wchodzimy w ostatni etap – finał tuż-tuż. Czeka nas mnóstwo dobrej muzyki na żywo w wykonaniu lokalnych wykonawców. Nie możecie tego przegapić. Przekonajcie się na własne oczy i uszy kto wygra nagrodę główną przeglądu, czyli nagranie płyty w studiu Sound Factory!


Plan występów I Przeglądu lokalnych zespołów muzycznych „Srebrny Longplay”:

17:00-17:20 – Anomalia
17:45-18:05 – R.S. Jazz Band
18:20-18:50 – Narrenturm
19:05-19:25 – November Might Be Fine
19:40-20:00 – Mass Solitude
20:15-20:35 – Dvarga
20:50-21:10 – Rusty Rage
21:30 – ogłoszenie wyników

Wstęp: 5 zł

JURY I Przeglądu lokalnych zespołów muzycznych „Srebrny Longplay”:

Zdjęcie kierownika Działu Artystycznego  - Marty Burian

Marta Burian – kierownik Działu Artystycznego (pełniąca tę funkcję od 2015 r.) odpowiedzialna za całokształt działań kulturalnych i artystycznych instytucji. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w zakresie projektowania graficznego i grafiki warsztatowej, ukończyła również Studia Kuratorskie w Instytucie Historii Sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim w zakresie sztuki współczesnej oraz studia podyplomowe z zakresu dyplomacji kulturalnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2008 roku kuratorka Galerii Sztuki Współczesnej Przytyk. Organizatorka i koordynatorka wielu inicjatyw i działań artystycznych z zakresu sztuk wizualnych.

zdjęcie dyrygenta Olga Koniga

Olek König. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i II LO im. St. Staszica w Tarnowskich Górach. Współtwórca marki i były prezes firmy Café Silesia – Gryfny Kafyj. Muzyk, dyrygent Kamiliańskiej Orkiestry Dętej oraz puzonista i współzałożyciel zespołu Silesian Brass Quartet. Laureat Nagród Burmistrza w dziedzinie kultury w Tarnowskich Górach i Miasteczku Śląskim oraz Statuetki Opery Śląskiej jako „Mecenas Opery”. Były Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach oraz inicjator wielu akcji społecznych i charytatywnych. Instrumentalista wielu orkiestr dętych na Śląsku i w Małopolsce.

Zdjęcie przedstawia jednego z Jury Pana Wronę

Pan Wrona Rocznik 82, magister sztuki, stolarz, muzykant, nauczyciel. Wokalista, instrumentalista, kompozytor i tekściarz. Założyciel – Bardzo małe studio. Współpracował między innymi z: Milcz serce, Moonkite, Cukier Puder, Silesian Brass Quartet, Mill Jard, Katarzyną „Pumą” Piasecką, Ewą Urygą,  Kubą Nyczem, Transfuzjon, Bigiel Band, Mofoplan, Funky Logic, Osiedlem Przyjaźń, Dombrova Piano Duo.

  • Koncert+ Muzyka
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 5 zł
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt