25
Sobota
Styczeń
godz. 14:30

Grupa teatralna

Stała grupa teatralna TCK

Teatr to spotkanie,
Teatr to magia,
Teatr to emocje,
Teatr to zabawa,
Teatr tu ruch.
Dlatego spotkajmy się, spróbujmy dotknąć tej magii, wyzwólmy nasze emocje, dobrze się przy tym bawiąc. Nie stójmy w miejscu, niech się dzieje, niech jest ruch!

Pasjonatów teatru w wieku 13+ zapraszamy do udziału w stałych zajęciach teatralnych z aktorką Agnieszką Bałagą-Okońską.

Agnieszka Bałaga-Okońska: aktorka teatralna i dubbingowa. Ukończyła wydział aktorski PWST w Krakowie i rozpoczęła pracę w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu, gdzie jest aktorką do dziś. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi w ramach rozmaitych warsztatów, m. in. w ramach programu Instytutu Teatralnego „Lato w teatrze” czy podczas Warsztatów Filmowych pod patronatem Państwowego Instytutu Filmowego. Jej pasją jest teatr, nie tylko ze względu na możliwości poznania siebie poprzez pracę aktorską, ale także jako miejsce i pretekst do inspirujących spotkań. Interesuje się ideą  Porozumienia Bez Przemocy.

W każdym miesiącu odbędą się dwa spotkania (w sobotnie popołudnia, czas trwania: ok. 2 godz.). Prosimy o wygodny strój i obuwie zmienne. Cykl zajęć zakończony będzie pokazem spektaklu w wykonaniu uczestników. 

Liczba miejsc: max. 15 osób.

Zapraszamy! Nasza nowa grupa teatralna to okazja do spotkania i wspólnego działania. Równie ważne, co praktyczne ćwiczenie technik aktorskich, jest dla nas otwieranie uczestników na tkwiący w nich potencjał i wyzwalanie pozytywnej energii.

  • Warsztaty
  • Sala baletowa
  • Dorośli, Młodzież
  • Bilety: 15 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt