24
Środa
Luty
godz. 19:00

kierunek MUZYKA: Artyści jednego przeboju

Absolutnymi klasykami muzyki zostają prawdziwe przeboje. Jednym tchem możemy wymienić wykonawców serwujących swoim fanom hit za hitem. A co z tymi, którzy mieli tylko jeden popularny kawałek? Dlaczego udało im się wygenerować tylko jeden przebój? Przyznajemy, że na ostatnie pytanie trudno będzie odpowiedzieć. Możemy za to podzielić się przykładami. Będzie ich pełno! Rafał Tomulka i Bolesław Kowalski wybierają się na „muzyczne wykopaliska” i przypomną wykonawców, którzy noszą miano artystów jednego przeboju. Przykłady? Nie możemy nie wspomnieć o hicie wszystkich wesel i innych imprez okolicznościowych o charakterze rozrywkowym. Pewnie większość z nas kiedykolwiek tańczyła albo, choć widziała na własne oczy osoby wykonujące słynny układ taneczny do hitu lat 90. „Macareny”. Bez wątpienia to jedyny przebój w katalogu muzycznym Los del Río. Z innego krańca muzycznej palety barw muzycznych weźmy The Verve i „Bitter Sweet Symphony”. To hit, którego nie udało się brytyjskiemu zespołowi dotychczas pobić, a znany słuchaczom zarówno z komercyjnego nurtu jak i alternatywnego.

Czekamy również na Wasze propozycje, bowiem podczas transmisji na żywo na kanale Tarnogórskiego Centrum Kultury na YouTube aktywny będzie czat dla oglądających.
Do zobaczenia i usłyszenia 24 lutego o godz. 19:00. Tym razem „kierunek MUZYKA” powiedzie nas w stronę przeszłości.

Wydarzenie odbędzie się hybrydowo: online (na kanale YouTube TCK) oraz w sali kameralnej TCK (bezpłatne wejściówki w kasie).

  • Muzyka
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt