25
Wtorek
Maj
godz. 19:00

kierunek MUZYKA: Muzyczny Dzień Matki (odc. 15)

W przeddzień Dnia Matki zapraszamy na specjalne wydanie „kierunku MUZYKA”.

Czy talent może być przekazywany z pokolenia na pokolenie?

Często ścieżka kariery dzieci znanych artystów wygląda podobnie, jak ich uzdolnionych rodziców, co potwierdzałoby poniekąd teorię o dziedziczeniu genu artystycznego zacięcia.

Z okazji Dnia Matki przywołamy postacie znanych artystów – córek i synów, którzy postanowili pójść śladami swoich utalentowanych mam. Skupimy się głównie na przykładach stricte muzycznych, ale ponieważ kultura jest niczym mozaika składająca się wielu, przeróżnych elementów, nie tylko muzyki, sięgniemy również po pozamuzyczne przykłady. Prowadzący postarają się Was zaskoczyć. Pewnie Wy zaskoczycie ich i innych słuchaczy swoimi własnymi przykładami, prawda? Stawiamy na interakcję. Czat jest Wasz! Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale Tarnogórskiego Centrum Kultury na YouTube dokładnie 25 maja o godz. 19:00. Już teraz składamy najlepsze życzenia dla wszystkich Mam. Wszystkie jesteście dla nas prawdziwymi gwiazdami!

  • Muzyka+ Spotkanie
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt