03
Niedziela
Marzec
godz. 15:30

Kino dla maluchów: „Reksio” – nowy termin | MKO

Drodzy Widzowie, przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikłe z odwołania pokazów filmów „Reksio”, „Wandea. Zwycięstwo albo śmierć” oraz „Fuks 2”, których pokazy zaplanowane na 3 lutego nie odbyły się z powodu awarii w Miejskim Kinie Olbrzym.

Chcemy poinformować, że pokazy powyższych filmów odbędą się w nowym terminie – 3 marca (niedziela) w godzinach:

  • 15:30 Kino dla maluchów: „Reksio”
  • 17:00 „Wandea. Zwycięstwo albo śmierć”
  • 19:30 „Fuks 2”.

Bilety zakupione na filmy na 3 lutego zachowują ważność na seanse 3 marca. Nie trzeba ich zwracać ani wymieniać, aby skorzystać z możliwości uczestnictwa w pokazach w nowym terminie.

Widzom, którzy nie zdecydują się na uczestnictwo w seansach w nowym terminie, oferujemy zwrot pieniędzy za niewykorzystane bilety.

Zwrotu biletów można dokonać w następujący sposób:

– widzów, którzy zakupili bilety przez internet prosimy o przesłanie maila na adres biuro@tck.net.pl i załączenie do niego dwóch plików PDF – jeden z biletami, drugi z paragonem (dostaliście je Państwo na maila po zakupieniu biletów), prosimy też o podanie w treści maila informacji o numerze konta, na który możemy dokonać zwrotu pieniędzy za bilety. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych.

– widzów, którzy zakupili bilety w kasie TCK (ul. Sobieskiego 7) prosimy o zwrot biletów z paragonem (jeśli się zachował) w kasie TCK, na miejscu należy wypisać jeszcze załącznik nr 2 do Regulaminu sprzedaży biletów.

Kasa jest czynna:

– w poniedziałek: 11:00-20:00

– od wtorku do piątku: 8:00-20:00

– przerwa w godz. 13:30-14:30

Dni wolne od pracy: na godzinę przed planowaną imprezą.

W przypadku płatności gotówką, zwrot pieniędzy zostanie dokonany gotówką.

W przypadku płatności kartą, zwrot pieniędzy zostanie dokonany na tę samą kartę (prosimy o zabranie ze sobą karty).

Projekt KINO DLA MALUCHÓW to cykl seansów w Miejskim Kinie Olbrzym adresowany do najmłodszych widzów. W ramach wydarzenia prezentujemy animacje dedykowane dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kinem. Filmy, które pokażemy nie będą za długie, aby nie zniechęcić maluchów, będą też dostosowane do ich możliwości percepcyjnych. Ponadto podczas seansów na sali widowiskowej będą włączone światła, żeby nasi mali widzowie czuli się bezpiecznie i komfortowo.

W lutowej odsłonie cyklu KINO DLA MALUCHÓW pokażemy kultową retro bajkę o fantastycznym psiaku Reksiu. Animowane przygody sympatycznego burka stworzonego przez Lechosława Marszałka  ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej ściągały niegdyś przed telewizory tysiące małych Polaków. Teraz zapraszamy nowe pokolenia do Kina Olbrzym na pokaz 5 zrekonstruowanych cyfrowo odcinków „Reksio detektyw”, „Reksio aktor”, „Reksio marzyciel”, „Reksio i świerszcz” oraz „Reksio i jamnik”. W każdym odcinku tytułowy bohater spotyka się z różnymi zwierzętami, odkrywa w sobie nowe talenty i przeżywa niezapomniane przygody. 

1969-1982 | Polska | reż. L. Marszałek, H. Filek-Marszałek, M. Cholerek, J. Ćwiertnia | czas trwania – 50 min. | animacja | BO | DUBBING

Szacunkowy czas trwania: 15:30 – 16:20
Koordynatorki: Aleksandra Jasiurkowska, Katarzyna Filak

  • Film
  • Sala widowiskowa, TCK w Centrum
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 18/14 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt