13
Piątek
Styczeń
godz. 18:30

Klub Burzy Mózgów/ Клуб Бурі Мізків

Co to jest burza mózgów? Spotkanie grupy osób wymieniających się pomysłami w celu wymyślenia najlepszego. Po co Klub Burzy Mózgów? Żeby pobudzić w sobie kreatywność, wyobraźnię, wykroczyć poza schematy i wymyślić coś nowego. Główną zasadą Klubu Burzy Mózgów jest: nie ma złych pomysłów. Zbieranie idei to świetna zabawa intelektualna, a za razem eksperyment myślowy, rozwijający umiejętności pracy w grupie i nieszablonowego myślenia. Takie kompetencje przydają się każdemu niezależnie od wykonywanego zawodu. Obudź w sobie wyobraźnię i kreatywność znaną z czasów dzieciństwa. Dołącz do zajęć z kreatywnego myślenia J Zapraszamy młodzież i dorosłych.

Prowadzenie: Alicja Trojan.

Wstęp wolny (darmowe wejściówki dostępne w kasie biletowej TCK dostępne).

Що таке буря мізків? Зустріч групи людей, які обмінюються ідеями, щоб знайти найкращу. Чому Клуб Бурі Мізків? Щоб стимулювати творчість, уяву, вийти за рамки шаблонів і придумати щось нове. Головне правило Клубу Бурі Мізків: поганих ідей не буває. Збирання ідей – це чудова інтелектуальна розвага і водночас розумовий експеримент, який розвиває навички командної роботи та нестандартне мислення. Такі компетенції корисні кожному, незалежно від професії. Пробудити уяву і креативність, відомі з дитинства. Приєднуйтесь до класу творчого мислення J
Запрошуємо молодь та дорослих.

Проводить: Аліція Троян.

Вхід вільний (квитки безкоштовні в касах ТЦК).

  • Warsztaty
  • Sala kameralna / DKF "Olbrzym"
  • Dorośli, Młodzież
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt