12
Sobota
Marzec
godz. 14:00

Zajęcia pilates: dynamiczne/Kobieca Art Arena

Zapraszamy na zajęcia pilates do Tarnogórskiego Centrum Kultury.
Metoda Pilates jest formą treningu skierowaną dla każdego, niezależnie od wieku czy stopnia sprawności. Jest treningiem doskonale rzeźbiącym mięśnie i wysmuklającym sylwetkę. Stanowi formę ćwiczeń idealną dla osób unikających wysiłku ze względu na bóle stawów, bóle pleców, słabe mięśnie oraz brak kondycji.
W treningu tym skupiamy się na głębokich mięśniach grzbietu oraz brzucha, stabilizując kręgosłup. Celem ćwiczeń jest poprawa postawy, odciążenie kręgosłupa i stawów, wzmocnienie, uelastycznienie i ujędrnienie wszystkich mięśni bez ich rozbudowywania. Ćwiczenia przyczyniają się do obniżenie poziomu stresu i do poprawy ogólnego stanu zdrowia ćwiczących.
Zajęcia odbędą się w dwóch grupach, a ćwiczenia w każdej z nich podzielone będą wedle poziomu intensywności ćwiczeń. Pierwsza grupa wykonywać będzie ćwiczenia bardziej dynamiczne, a druga – spokojniejsze i nastawione na efekty prozdrowotne. Zajęcia prowadzone będą przez instruktorów z Kameralnego Studia Treningu Koci Grzbiet, mieszczącego się na ulicy Jana III Sobieskiego 22/1.

Koci Grzbiet to kameralne, rodzinne studio treningu i fizjoterapii stworzone z myślą o osobach, które w spokoju, z dala od zgiełku i lansu panującego w wielkich siłowniach, pragną zadbać o własną sylwetkę i zdrowie.
Podczas zajęć w Tarnogórskim Centrum Kultury razem z prowadzącymi uczestniczki będą miały okazję poznać bliżej ćwiczenia realizowane w ramach systemu pilates i zadbać o swoją sylwetkę w myśl idei ciałopozytywności.

Czas trwania: 1 godzina.

Zdjęcie przedstawia logotypy
  • Warsztaty
  • Sala baletowa
  • Dorośli, Seniorzy
  • Bilety: 5 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt