05
Sobota
Luty
godz. 19:00

Koncert Karnawałowy TG Big Bandu

Czas karnawału świętujemy również w TCK. Jak zwykle towarzyszyć nam będzie muzyka wykonywana na żywo przez jedyny i wyjątkowy Tarnogórski Big Band, pod dyrekcją Grzegorza Waloszczyka. Zespół znany jest przede wszystkim z doskonałych wykonań utworów klasyki jazzowej ale oprócz tego idealnie wpasowuje się w charakter rozrywkowy, grając wyjątkowe aranżacje piosenek z kategorii muzyki popularnej. Nie inaczej będzie tym razem, bowiem czas karnawału Tarnogórski Big Band uświetni najwyższym poziomem wykonawczym instrumentalistów oraz wokalistów. Z repertuarem zapozna nas jak zwykle niezastąpiony Rafał Drewniak, od lat z powodzeniem prowadzący koncerty zespołu.

W repertuarze tego dnia:

„Don’t Know Why”, „Banstand Boggie”, „Somewhere”, „Moje serce to jest muzyk”, „Night and Day”, „Haven’t Met You Yet”, „As long As Im Singing”, „Europa, „Let The Good Times Roll”, Georgia”, „I Am So Excited”, „Smooth Operator”, „Rock and Roll”, „I Will Survive”


Soliści : Agnieszka Piontek, Marta Ciba, Rafał Drewniak.

  • Koncert+ Muzyka
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 20/25 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt