19
Piątek
Styczeń
godz. 17:15

Spektakl teatralny grupy Niespasowani pt. „Czas na zmianę” / TCK w Reptach Śląskich

Niespasowani to grupa artystyczna zrzeszająca młodzież i osoby dorosłe, która została założona w 2011 roku przez dwie siostry: Katarzynę Kobielnik oraz Iwonę Respondek, po premierze pierwszego (autorskiego) spektaklu pt. „Buty nie do pary”. W kolejnych latach skład grupy oraz jej siedziba ulegały drobnym zmianom, by dziś Niespasowani znaleźli swoje miejsce w MOKiS w Pyskowicach, gdzie działają jako sekcja teatralna. W repertuarze mają projekty zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, wzbogacane często występami z muzyką na żywo.

„Czas na zmianę” to świąteczno-noworoczny spektakl familijny, w którym występuje wiele barwnych postaci takich jak na przykład: Pani Zima, Elf, Pani Mikołajkowa czy Aniołek. Każdemu z bohaterów czegoś jednak w życiu brak, czas więc na zmianę! A skoro mowa o czasie i zmianie…to na pewno na scenie pojawi się Stary i Nowy Rok! Czy się dogadają? Czy Nowy Rok spełni oczekiwania Starego Roku? Jakiej zmiany oczekuje Elf i czy Anioł, przedstawiciel Dobra, tym razem także wygra ze Złem? Tego dowiecie się już niebawem.

Wiek: 4+.
Czas trwania około: 45 minut.

Koordynator: Justyna Kosmała

  • Spektakl
  • TCK w Reptach Śląskich
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 10 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt