23
Czwartek
Kwiecień
godz. 17:00

Salonowa Pracownia Sztuki-warsztat „Przestrzenny obraz-PIÓRO”

Nasze kreatywne spotkania odbywały się do tej pory w pracowni Punkt Sztuki. Teraz przenosimy je do Waszych domów… Waszych salonów. Zapraszamy do inspirujących działań artystycznych i koniecznie pochwalcie się jak Wam wyszły rękodzielnicze cudeńka!

PRZESTRZENNY OBRAZ – PIÓRO

Kolejne domowe warsztaty to ciekawa dekoracja, którą trudno dokładnie zakwalifikować. Jest to równocześnie obraz, płaskorzeźba i instalacja artystyczna. Równie interesująco zapowiada się jej realizacja, bo sposobów wykonania tej pracy jest całe mnóstwo. Tematem pracy będzie geometryczny kształt – pióra. Zasadniczą techniką, dzięki której powstanie projekt to – string art, czyli wyplatanie wzorów za pomocą kolorowej włóczki, muliny lub nici. Za nim jednak przejdziemy do wyplatania, trzeba stworzyć konstrukcję z gwoździ, one posłużą nam jako kontur kształtu. Być może brzmi to skomplikowanie, ale sama technika wbrew pozorom jest bardzo łatwa, a efekt końcowy jest bardzo satysfakcjonujący. Przekonajcie się sami!

Przestrzenny obraz-PIÓRO
Przestrzenny obraz-PIÓRO

Instrukcja:

 Instrukcja
 Instrukcja
 Instrukcja
 Instrukcja
 Instrukcja
 Instrukcja
 Instrukcja
 Instrukcja
 Instrukcja
 Instrukcja

Propozycje na wykonanie tła:

 Instrukcja
 Instrukcja
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt