07
Niedziela
Styczeń
godz. 18:00

Spektakl Operetkowy „Zemsta Nietoperza”

Arcydzieło gatunku!

W tej operetce zdarzyć się może absolutnie wszystko. Przebrana za swoją panią sprytna pokojówka zostanie gwiazdą na balu u Księcia Orlovskiego, Dr. Falkę urządzi pyszną zemstę swojemu przyjacielowi za urządzony mu w przeszłości niewybredny kawał. Temperamentna Rozalinda pod maską karnawałową tropić będzie niewiernego męża, który zamiast odsiadywać karę w więzieniu, wyląduje na szampańskim balu u Orlovskiego. Fabuła eksploduje intrygami i przygodami bohaterów. Zdrady małżeńskie, występki i wreszcie spektakularny akt zemsty przeplatają się z szampańską zabawą, w porywającym akompaniamencie walców giganta operetki wiedeńskiej, J. Straussa II.

Spektakl przygotowany przez solistów, balet oraz orkiestrę Teatru Muzycznego Castello.

Podczas przerwy w spektaklu na holu głównym zostanie podana uczestnikom wydarzenia lampka wina. To będzie nie tylko chwila wytchnienia, ale również okazja do dzielenia się wrażeniami ze spektaklu.

Czas trwania: 2 h 45 min

Organizacja spektaklu – Rafał Tomulka, Patryk Moch

  • Spektakl
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Seniorzy
  • Bilety: 100 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt