12
Niedziela
Marzec
godz. 18:00

Stand-up Mariusza Kałamagi / Stand-up Маріуша Каламаги

Znacie kawały z brodą? Tak? Dobra, ale na pewno nie znacie „Żartów z wąsem”! Właśnie tak nazywa się najnowszy program stand-upowy doskonale Państwu znanego polskiego komika – Mariusza Kałamagi. Nikt tak trafnie jak on nie ośmiesza nonsensów, kontrowersji i absurdów dnia codziennego. Rozgrzewkę przed gwiazdą wieczoru zapewni jedyny i niepowtarzalny Jacek Noch. Występ w Tarnogórskim Centrum Kultury odbędzie się w ramach „Śląskiej sceny stand up”.

Program przeznaczony tylko dla widzów pełnoletnich.
Bilety: 50 zł
Miejsce: sala widowiskowa

BILETY WYPRZEDANE

Ви знаєте анекдоти про бороду? Так? Гаразд, але точно не знаєте жартів про вуса! Так називається остання стендап-програма відомого польського коміка Маріуша Каламаги. Ніхто так влучно не висміює нісенітницю, суперечки та абсурди повсякденного життя, як він. Розігрів перед зіркою вечора забезпечить один-єдиний Яцек Нох. Вистава в Тарногурському Культурному Центрі відбудеться в рамках ,,Шльонської стендап сцени”.

Програма призначена лише для повнолітніх глядачів.
Квитки: 50 злотих
Місце проведення: кінозал

БІЛЕТИ ПРОДАНІ

  • Kabaret
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Seniorzy
  • Bilety: 50 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt