28
Poniedziałek
Wrzesień
godz. 18:30

Teraz ja- warsztaty teatralne dla dorosłych/ spotkanie organizacyjne

Jeśli masz więcej i znacznie więcej niż 18 lat a teatr jeszcze nie jest Twoją pasją ! Jeśli chcesz popracować nad sobą i poprzez trening aktorski poznać fascynujący świat wyobraźni, przyjdź i spróbuj swoich sił na scenie!

Lęk przed występem publicznym jest jednym z najbardziej nieznośnych i paraliżujących stanów, który często utrudnia nam pełną akceptację siebie i nierzadko ma wpływ na nasze życie prywatne i zawodowe, stanowi przyczynę niskiej samooceny Zapraszam wszystkich, którzy chcą stawić czoła temu strachowi.

Warsztaty pozwolą Ci w aktywnym działaniu angażującym energię Twojego ciała, umysłu, emocji, doświadczeń stać się współtwórcą Sztuki, a nie tylko odbiorcą, przełamać nieśmiałość, pogłębić świadomość ciała, popracować nad emisją głosu i dykcją, rozbudzić wyobraźnię i poprawić koncentrację, zmierzyć się z interpretacją tekstu oraz budowaniem roli.

W bezpiecznej atmosferze zabawy będziemy pracować nad przełamywaniem barier i wewnętrznych oporów, które często przyczyniają się do tego, że nasze życie wydaje nam się bezbarwne i nieciekawe.
Prowadzenie: Ewa Wyskoczyl

  • Teatr
  • Dorośli, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt