27
Sobota
Styczeń
godz. 11:00

Wyzwanie LEGO® – urodziny

W styczniu zapraszamy na iście bogaty początek roku z klockami LEGO®. Bogaty, bo spośród 5 dni, kiedy owe warsztaty będą się odbywać, do wyboru mamy aż 7 bloków zajęciowych. Tematami przewodnimi będą między innymi: bal karnawałowy, zimowe zwierzaki czy magiczne budowle. A na zakończenie miesiąca zapraszamy na fantastyczne urodziny LEGO, których opatentowanie 66 lat temu świętujemy właśnie w styczniu Międzynarodowym Dniem LEGO 😊

W tym roku LEGO® obchodzi 66. rocznicę opatentowania, które to swego czasu postanowiono uczcić, ustanawiając 28 stycznia Międzynarodowym Dniem LEGO!

Z tej okazji zapraszamy Was na fantastyczne urodziny LEGO, podczas któ®ych oprócz budowania mogą Was spotkać również inne atrakcje 😉 jakie? Tego nie wiemy nawet my, ale na pewno przygotujemy dla Was coś fajnego 😉

Prowadzenie i koordynacja: Barbara Kompała.

Wiek: 4+.
Czas trwania około: 1 h.

JEDEN BILET UPOWAŻNIA DO UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH JEDNĄ OSOBĘ (jeśli rodzic chce budować z dzieckiem, musi kupić bilet również dla siebie).

LEGO® to znak towarowy firmy z Grupy LEGO. Niniejsza witryna nie jest sponsorowana, autoryzowana ani wspierana przez Grupę LEGO.

  • Warsztaty
  • Sala baletowa
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież, Seniorzy
  • Bilety: 12 PLN
Kup bilet

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt