24
Czwartek
Marzec
godz. 16:00

Zabawy ruchowe – Kulturalna Sala Zabaw dla dzieci z Ukrainy

Давайте потренуємося! Запрошуємо на зустріч з енергійною, харизматичною та єдиною у своєму роді Євеліною Панкевич, яка підготувала сеанс танцю та зумби в рамках Культурної ігрової кімнати для дітей з України в ТЦК. Візьміть із собою зручне взуття та приготуйтеся отримати гарну порцію позитивних емоцій. Дозвольте собі залучитися до спільної гри та веселощів.

Zażyjmy trochę ruchu! Zapraszamy na spotkanie z pełną energii, charyzmatyczną i jedyną w swoim rodzaju Eweliną Pankiewicz, która w ramach Kulturalnej Sali Zabaw w TCK przygotowała sesję tańca i zumby. Weźcie ze sobą wygodne buty i przygotujcie się na sporą dawkę pozytywnych wibracji. Dajcie się wciągnąć do wspólnej zabawy.

Ewelina Pankiewicz – instruktorka tańca i fitness, instruktorka BOKWA i Fit & Jump, certyfikowana trenerka EMS; właścicielka Atelier Ewelina Pankiewicz.

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt