28
Środa
Luty
godz. 19:00

Zimowe warsztaty taneczne z Anetą Bury

Zapraszamy na zimowe warsztaty taneczne z tańca jazzowego z Anetą Bury.

Aneta Bury – absolwentka tańca na uczelni „The University of the Arts” w Philadelphii, USA. (4 najlepsza uczelnia taneczna w Stanach Zjednoczonych według rankingu magazynu Collage). Nauczyciel i choreograf w prestiżowej szkole tańca „Stars Dance Studio” Miami.

Od 2019 roku zatrudniona w amerykańskich firmach statków wycieczkowych Royal Caribbean i Norwegian Cruise Line, gdzie występowała na deskach teatru na statku przedstawiając spektakle na Florydzie, Bahamach, w Hong Kongu i Singapurze.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Wielokrotnie występowała na deskach teatrów „NYU Skirball” w Nowym Yorku oraz „Merriam Theatre” i „Fringe Arts” w Philadelphii. Nauczyciel i szkoleniowiec w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Choreograf spektaklu „Cyganeria” wystawianego w Centrum Inicjatyw Artystycznych we Wrocławiu.

Stale poszerza horyzonty, szkoląc się na warsztatach w Nowym Yorku, Los Angeles, Miami, Philadelphii, Londynie i w Polsce pod okiem sławnych choreografów, takich jak: Travis Wall, Mia Michaels, Mandy Moore, Teddy Forance, Tokyo, Joey Arrigo oraz wielu innych.

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu wew. 16, 517 676 668
Bilety dostępne wyłącznie w kasie TCK

Czas trwania: 1,45 h
Wiek: 15+, poziom średnio/zaawansowany
Koordynator: Justyna Michalska

  • Taniec+ Warsztaty
  • Sala widowiskowa, TCK w Centrum
  • Młodzież
  • Bilety: 85 PLN

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt