03
Piątek
Kwiecień
godz. 19:00

Domowy Klub Muzyczny #zostanwdomu

Zapraszamy w każdy piątek o godzinie 19:00 na wyjątkowe spotkania z muzyką online. Prowadzący Bolesław Kowalski oraz Rafał Tomulka zabiorą Was w niezwykłą podróż przez większość znanych gatunków muzycznych. Porozmawiamy o zespołach, osobach, albumach, wydarzeniach oraz muzycznych inspiracjach. Audycje będą nadawane na żywo i każdy słuchacz może wziąć w nich aktywny udział dzieląc się na czacie własnymi spostrzeżeniami, ciekawostkami z danej dziedziny muzyki, polecić artystę lub album do przesłuchania. Całość będzie wzbogacona wizualną prezentacją tematyczną. Zostańmy w domu i porozmawiajmy o muzyce! Znajdziecie nas na Facebooku Tarnogórskiego Centrum Kultury. Do usłyszenia!

Pierwsze spotkanie: 3 kwiecień 2020 r., godz. 19:00    

Hard Rock – twór, który zmienił oblicze muzyki

Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath, Wishbone Ash, Budgie, The Who to tylko niektóre nazwy zespołów, stanowiących fundament muzyki hard rockowej, stylu, który otworzył nowy rozdział w historii muzyki. Przełom lat 60. i 70. to czas nieśmiertelnych riffów gitarowych, charyzmatycznych frontmanów, szalonych koncertów i genialnych albumów. To czas muzyki, przełamującej wszelkie standardy „grzecznego” grania i otwierającej nowe możliwości, z których czerpały kolejne pokolenia artystów. O wszystkich aspektach hard rocka opowiemy podczas naszego pierwszego spotkania, serdecznie zapraszamy !

Wspólnie z naszymi słuchaczami będziemy do każdej audycji tworzyli playlistę na Spotify. Propozycje należy pisać na maila: muzyka@tck.net.pl
Playlista do odcinka z 3 kwietnia: https://spoti.fi/2JtNIgH

Źródło fotografii: magazyngitarzysta.pl

  • Muzyka+ Spotkanie
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt