23.06.2023

VII TCK-owe Kino Objazdowe

Letnie wieczory mają w sobie niepowtarzalną magię! Czy można milej spędzić czas niż na leżaku pod gwiazdami, z dobrym filmem i pysznymi przekąskami? Właśnie takie przyjemności zagwarantuje Wam kolejna, już siódma, edycja TCK-owego Kina Objazdowego!

Przez cały sierpień będziecie mogli zrelaksować się w każdej z dzielnic Tarnowskich Gór. Można przyjść z dziećmi (zapewniamy zabawy dla nich!), albo też odkryć swoje wewnętrzne dziecko przy pełnych radości filmach wyselekcjonowanych przez naszych najlepszych ekspertów! Kino plenerowe to wspaniały pomysł na każdą okazję – na randkę, wypad z rodziną, przyjaciółmi, czy może, wręcz przeciwnie, oderwanie się od wszelkich zobowiązań i chwilę dla siebie. To też świetna okazja, żeby poznawać swoje miasto! Na kolejne seanse można wybrać się rowerem lub spacerem, doświadczając po drodze nieznanej nam na co dzień scenerii i całego bogactwa sierpniowej flory!

Wstęp na wszystkie pokazy jest darmowy 😊

Szczegóły dotyczące każdego z filmów znajdziecie w naszym Kalendarium.

logotypy sponsorów

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt