23
Środa
Marzec
godz. 19:00

kierunek MUZYKA w rytmie fado

Muzyczne kroki zaprowadzą nas na Półwysep Iberyjski. Konkretnie do kraju piłkarza Cristiano Ronaldo, wina Porto i… muzyki fado. Fado to przeszywająca duszę portugalska muzyka narodowa. Cechuje się melancholijnością, nastrojowością i nostalgią. Tak się składa, że dzięki niezwykłej polskiej wykonawczyni fado będziemy mogli posłuchać tego tradycyjnego gatunku muzycznego w Tarnogórskim Centrum Kultury!
11 marca o godz. 19:00 zapraszamy na koncert Kingi Rataj z zespołem. W tym samym dniu prowadzący „kierunek MUZYKA” wypytają artystkę dlaczego fado podbiło jej serce, jakie to uczucie uzyskać szacunek Portugalczyków za wykonywanie ich tradycyjnej muzyki i gdzie tak dobrze nauczyła się języka portugalskiego.

Premiera odbędzie się 23 marca o godz. 19:00 na kanale YouTube tarnogórskiego Centrum Kultury w ramach marcowego odcinka „kierunku MUZYKA”.

  • Muzyka+ Spotkanie
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt