20
Niedziela
Luty
godz. 15:00

Przegląd SLAJDOWISKO.TG 2022/ VII Tarnogórskie Dni Kultury Podróżniczej

Kolejna edycja SLAJDOWISKA.TG – nieodłącznego elementu lubianego przez tarnogórzan festiwalu Tarnogórskie Dni Kultury Podróżniczej!

Wracamy niemal po dwóch latach, z nowymi obserwacjami i doświadczeniami, których ważnym elementem była (i jest nadal) pandemia. Temat podróży w czasach pandemii będzie motywem przewodnim tegorocznej – siódmej (i miejmy nadzieję, że szczęśliwej) edycji Tarnogórskich Dni Kultury Podróżniczej.

Szczegółowa rozpiska prezentacji pojawi się na naszej stronie internetowej i Facebooku do 11 lutego 2022 r.

TCK informuje, że wprowadza dodatkową pulę 70% miejsc na widowni, nie wliczonych do limitu, przeznaczonych wyłącznie dla osób zaszczepionych. Osoby, które zakupiły bilet z dodatkowej puli są zobowiązane do okazania przed wejściem na wydarzenie unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 wraz z dokumentem tożsamości. Nieokazanie ww. dokumentów będzie skutkowało niewpuszczeniem na dane wydarzenie.

  • Spotkanie
  • Sala widowiskowa
  • Dorośli, Młodzież, Seniorzy
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt